Витратні матеріали

Автоматизація підприємства

Для будь-якого сучасного підприємства головним завданням є збільшення конкурентоздатності на ринку та підвищення рентабельності продукції. Досягти цих результатів можливо за рахунок впровадженням сучасних технологій управління підприємством.

Ефективність впровадження таких технологій залежить від багатьох факторів і одним з головних є компетентність компанії яка займається автоматизацією та кваліфікація спеціалістів.

Наша компанія має великий досвід в успішному виконанні проектів з комплексної автоматизації підприємств різного масштабу. Велика увага приділяється підготовці спеціалістів, які в обов’язковому порядку проходять навчання, практичне стажування та сертифікацію


Автоматизація бухгалтерії Автоматизація бухгалтерії

Встановлення, налагодження, впровадження систем "1С:Бухгалтерія 8 для України". Навчання та інформаційно-технологічний супровід користувачів.
Автоматизація виробництва Автоматизація виробництва

Від невеликого виробничого цеху, до великого промислового підприємства. Опис бізнес-процесів, оптимізація, консалтинг, постановка фінансового, бухгалтерського, податкового та управлінського обліку на платформі 1С:Підприємство 8.Автоматизація роздрібної торгівлі Автоматизація роздрібної торгівлі

Супермаркет, бутік, дискаунтер, малі магазини. Автоматизація під ключ: інтеграція облікової системи «1С:Управління торгівлею 8 для України» та надійного торгівельного обладнання.

Оперативність, контроль. Автоматизація діяльності торгових агентів.